תיק עיתונות לתקשורת

החל מה – 6 ביוני בבתי הקולנוע

diver

יחסי ציבור:

נטלי גטניו – Tulip Entertainment 

natalie@tulip-ent.com 054-7876792

תיק עיתונות

מבצע שלאגר / Baumschlager

 

בבתי הקולנוע החל מה06/06/19

בהפצת Tulip Entertainment

 

ז'אנר: קומדיה

במאי: האראלד זיכריץ

תסריט: מעיין עוז

על פי רעיון מאת: מיכה שגריר

שחקנים: מורן רוזנבלט, מירב פלדמן, תומאס שטיפסיץ, דני שטג, זהר ליבה, קובי פרג', נורמן עיסא, נתי רביץ, עלי סולימאן, שרון אלכסנדר.

 

 

קצין האו"ם האוסטרי, וורנר באומשלאגר (תומאס שטיפסיץ) משרת במזרח התיכון בגבול לבנון ישראל בתקופה דמיונית בה נחתם הסכם שלום וכבר שלושה חודשים שהגבול שקט לאכזבתם של גורמים שונים בשתי המדינות וגם כמה חיילי או"ם שחייהם ללא מלחמה אינם חיים. בזמן בו הוא חי על התפר בין המדינות, וורנר החנון והחיוור הספיק לצבור רקורד מרשים לכל הדעות: יש לו מאהבת ישראלית, מאהבת לבנונית ואישה שמחכה לו בבית באוסטריה. כשהוא מקבל מעטפת סחיטה ממאפיונר גרוזיני מהצפון ישראל בשם שלווה, הוא מתחיל מסע שמאיים להחריב את מגדל הקלפים המרשים שבנה.

תומאס שטיפסיץ

תומאס סטיפסייטס שחקן וקומיקאי אוסטרי אשר כבר בשנת 2000 זכה בפרס הקומדיה הראשון שלו ה – Kärntner Kleinkunstpreis" (Carinthian Comedy Award). בשנת 2004 זכה בפרס ה – "אוסטרייצ'ישר Kabarett Förderpreis"  באוסטריה.  יחד עם קלאוס Eckel, פפי הוף ומרטין Kosch. תומאס סטיפסייטס מתגורר בווינה, אוסטריה התחתית וקארפאטוס (יוון).

 

מורן רוזנבלט

33, נולדה וגדלה בתל אביב. בוגרת בית הספר למשחק "הדרך" בהנהלתם של אייל כהן ורותי דייכס. תפקידה הראשון היה של נערה ערבייה בסרט "אודם" (במאי: יהונתן סגל) שהוצג בתחרות הרשמית של פסטיבל ברלין בשנת 2011. מורן זכתה בפרס השחקנית הטובה ביותר בפסטיבל ירושלים באותה שנה על אותו תפקיד וכן הייתה מועמדת לפרס אופיר בקטגוריית שחקנית משנה. ב2013 מורן כיכבה בתפקיד הראשי בסרט "שבלולים בגשם" (במאי: יריב מוזר) וזכתה בפרס השחקנית המצטיינת בפסטיבל הקולנוע הגאה בתל אביב. במהלך 2014-2015 מורן שיחקה בסרטים הבאים: "תפוחים מן המדבר" (במאים: אריק לובצקי ומתי הררי) ו"חתונה מנייר" (במאי: ניצן גלעדי), תפקיד עליו זכתה בפרס אופיר לשחקנית הטובה ביותר. מורן גם בוגרת לימודי תסריטאות בבית הספר לקולנוע "סם שפיגל" בירושלים וביימה במשותף עם גפן גנני סרט קצר בשם "מי שטוב לו". בשנתיים האחרונות מורן פרצה גם בטלוויזיה כשכיכבה בין היתר בעונה השנייה של הסדרה המצליחה "פאודה" של YES שמשודרת גם בנטפליקס וכן בעונה השנייה של הסדרה "כפולים" בקשת.

 

 מירב פלדמן

שחקנית ומנחה. בוגרת תואר ראשון ב"באמנות התאטרון" מאוניברסיטת תל אביב. לאחר שהשלימה את שירותה הצבאי בלהקת חיל החינוך, החלה פלדמן לככב על בימות התאטרון ועל מסך הטלוויזיה, הן כשחקנית והן כמנחה (״נבסו״, "נויורק", "אבודים באסיה", "הבורר", "מלחמת המינים", המחזמר "שיער" ועוד). בימים אלה היא מופיעה ומצטלמת לעונתה ה2 של הסדרה זוכת האמי הבינלאומי- "נבסו" ברשת13 בתפקיד ראשי ("תמר"), על הבמה בעיבוד עכשווי של תאטרון הקאמרי למחזהו של איבסן- "אויב הציבור" וב״מלך הכלבים״ בתאטרון בית לסין, וכן מנחה את השעשועון "קוויקס".

 

מעיין עוזתסריטאית

בוגרת בית הספר לקולנוע סם שפיגל, במגמת תסריטאות. התגוררה כעשור בארה״ב (ניו יורק ולוס אנג׳לס).
לאחרונה השתתפה בכתיבה לעונה השלישית של ״פאודה״ וכתיבה לעונה השנייה של הסדרה ״תאג״ד״.

 

טריילר

בעת שימוש יש לתת קרדיט באדיבות Tulip Entertainment

diver

קליפים

בעת שימוש יש לתת קרדיט באדיבות Tulip Entertainment