מז"ל טוב 2

Happy Death Day 2U

תיק עיתונות לתקשורת

החל מה – 14 בפברואר בבתי הקולנוע

diver

יחסי ציבור – נטלי גטניו Tulip Entertainment

תיק עיתונות

 

מז"ל טוב 2 | Happy Death Day 2U


בהפצת
Tulip Entertainment

החל מה – 14.02.19

ז'אנר: אימה

בימוי: כריסטופר ב. לאנדון

בהשתתפות: ג'סיקה רות'ה, ישראל ברוסארד

 

מהיוצרים של פעילות על טבעית, "ספליט", האלווין" ומז"ל טוב

בעקבות ההצלחה העולמית של "מז"ל טוב" שהפך לקומדיית אימה קאלט – ההמשך לא אחר לבוא

 

שנתיים אחרי אירועי הסרט הראשון, טרי (Tree) הצליחה להחזיר את חייה למסלולם המושלם בקולג', מבלה עם החבר שלה קרטר ומנהיגה את האחווה לה היא שייכת.

אבל כל האושר נקטע בבוקר אחד כשראיין, השותף של קרטר מתעורר בתחושה שכבר חי את היום הזה בעבר וטרי מבינה שהיא היחידה שיכולה לעזור לראיין לצאת מהלופ בו הוא שבוי מדי יום, כאשר בסופו הוא תמיד מת. טרי מבינה שהרוצח חזר והפעם הוא לא רודף רק אחריה, אלא אחרי כל החברים שלה.

עכשיו היא חייבת לבחור, אם היא תמשיך להרוג את עצמה יום אחרי יום אחרי יום, או לצאת למסע נקמה כדי לעצור את הטירוף ולשבור את הלופ אחת ולתמיד.

 

בלומהאוס

בלומהאוס הפקות היא חברת הפקת סרטים אמריקאית בבעלותו של ג'ייסון בלום. החברה נוסדה בשנת 2000 ומתמחה בהפקת סרטים בתקציבים נמוכים שזכו להצלחות גדולות, בעיקר מותחני אימה וסרטי Found Footage, תחום שבו נחשבים חברת בלאמהאוס וג'ייסון בלאם למובילים. ההצלחה הגדולה הראשונה של החברה הייתה ב-2009 בסרט "פעילות על-טבעית" שגרף הכנסות של מעל 193 מיליון דולר וגם סרטי ההמשך שלו זכו להצלחה רבה. הצלחות בולטות נוספות היו סדרת הסרטים "הרוע שבפנים", שהראשון בהם רשם הכנסות של 97 מיליון דולר, חלקו השני 162 מיליון דולר, השלישי 113 מיליון דולר והרביעי 165 מיליון דולר. "רוח זדונית" עם הכנסות של כ-78 מיליון דולר, סדרת סרטי "הטיהור", הסרטים "הביקור" ו"ספליט" בבימויו של מ. נייט שאמלאן שהיה גם שותף להפקתם, סדרת סרטי "Ouija" והסרט "מז"ל טוב". הסרט "תברח" שהפיקה החברה ב-2017 זכה מעבר להצלחה גדולה בקופות עם 255 מיליון דולר הכנסות גם לשבחים בביקורות עם ארבע מועמדויות לפרס אוסקר וזכייה בפרס אינדפנדנט ספיריט לסרט ולבמאי הטוב ביותר. החברה הפיקה את הסרט "ויפלאש" של דמיאן שאזל, הסרט זכה בפסטיבל סאנדנס, היה מועמד לחמישה פרסי אוסקר כולל לסרט הטוב ביותר, וזכה בשלושה.

טריילר

בעת שימוש יש לתת קרדיט באדיבות Tulip Entertainment