תיק עיתונות לתקשורת

החל מה – 4 באפריל בבתי הקולנוע

diver

נטלי גטניו – Tulip Entertainment יחסי ציבור

natalie@tulip-ent.com 054-7876792

תיק עיתונות

 

בבתי הקולנוע החל מה-04/04/19

בהפצת Tulip Entertainment

ז'אנר: קומיקס גיבורי על

במאי: דיוויד פ. סנדברג (אנאבל)

שחקנים: זאקרי לוי, מארק סטרונג

 

 

בכולנו יש גיבור על, צריך רק מעט קסם כדי להוציא אותו. במקרה של בילי באטסון (אנג'ל), נער-אומנה בן 14 בעל חוכמת רחוב, מספיקה צעקה של מילה אחת – שהאזאם! – כדי להפוך אותו לגיבור-על בגודל גבר בוגר, הוא גיבור העל שהאזאם (לוי), וכל זאת התאפשר בזכותו של מכשף זקן. עדיין ילד בליבו – עם גוף חדש כמו של אל – שהאזאם מתענג על הגרסה הבוגרת של עצמו באופן שכל נער מתבגר היה עושה עם כוחות-על חדשים: הוא נהנה איתם! האם הוא יכול לעוף? יש לו ראיית רנטגן? הוא יכול לירות ברקים מהידיים? הוא יכול להבריז מהמבחן במתמטיקה? שהאזאם! בוחן את גבולות היכולות שלו בפזיזות משעשעת של ילד. עם זאת, הוא יצטרך לשלוט בכוחות האלו במהירות כדי לנצח את כוחות הרשע של ד"ר ת'יאודוס סיוואנה (סטרונג).

 

עוד על ההפקה

דיויד פ. סנדברג ("אנאבל 2") מביים את "שהאזאם!" המספר לראשונה על מקורותיו של גיבור העל המוכר של חברת הקומיקס DC. בתפקיד שהאזאם! משחק זאכרי לוי (מסדרת הטלוויזיה "צ'אק" ו-"מיס מייזל המופלאה"), יחד עם אשר אנג'ל (מסדרת הטלוויזיה "אנדי") המשחק את בילי באטסון, ומארק סטרונג (מסרטי "קינגסמן") בתפקיד נבל-העל ד"ר ת'יאודוס סיוואנה. פיטר ספרן ("אקוומן", "לזמן את הרוע", וסדרת סרטי "אנאבל") הוא מפיק הסרט.

בשהאזאם! גם מככב ג'ק דילן גרייזר ("זה") בתור פרדי, החבר הכי טוב של בילי שיודע הכול על גיבורי-על, וחלק מהמשפחה האומנת הכוללת בנוסף את מארי, בכיכובה של גרייס פולטן ("אנאבל 2"); דרלה, בכיכובה של פיית' הרמן ("החיים עצמם"); יוג'ין, בכיכובו של איין צ'אן ("חמוץ מתוק"); ופדרו, בכיכובו של יובן ארמנד (מסדרת הטלוויזיה "הוואי חמש-אפס"). קופר אנדרוז ("המתים המהלכים") ומרתה מילנס (מסדרת הטלוויזיה "איזו מן שוטרת") משחקים את ההורים במשפחת האומנה והמועמד לאוסקר ג'ימון הונסו ("האגדה של טרזן", "לגעת ביהלום") משחק את המכשף.

התסריט הוא חלק מהיקום של די.סי אך מכיל כיף וטון משפחתי ייחודי משלו, נכתב על ידי הנרי גיידן, והסיפור נכתב על ידי גיידן ודארן למקה. שהאזאם נוצר על ידי ביל פרקר וסי.סי. בק. המפיקים בפועל הם כריסטופר גודסיק, ג'פרי צ'רנוב, דווין ג'ונסון, דני גרסיה וחיראם גרסיה.

הצוות היצירתי מאחורי הקלעים של סנדברג כולל את הצלם מ"אנאבל 2", מקסים אלכסנדר, את מעצבת ההפקה ג'ניפר ספנס, העורך מייקל אלר, ומעצבת התלבושות ליאה באטלר.

שהאזאם, בהפקת אולפני ניו ליין, מתוכנן לצאת ב-4 באפריל, 2019. הסרט יופץ ברחבי העולם על ידי אולפני האחים וורנר.

 

טריילר

בעת שימוש יש לתת קרדיט באדיבות Tulip Entertainment

קליפים

בעת שימוש יש לתת קרדיט באדיבות Tulip Entertainment