תיק עיתונות לתקשורת

החל מה-18 באפריל בבתי הקולנוע

diver

נטלי גטניו – Tulip Entertainment יחסי ציבור

natalie@tulip-ent.com  054-7876792

diver

תיק עיתונות

 

"מקוללת" \ The Cure Of La Llorona

 

בבתי הקולנוע החל מה-18/04/19

בהפצת Tulip Entertainment

ז'אנר: אימה

במאי: מיכאל צאבס (לזמן את הרוע)

שחקנים: לינדה קרדליני (הספר הירוק), ריימונד קרוז (שובר שורות),

 

"לה יורונה" – האישה המתייפחת. רוח רפאים מזוויעה, תקועה בין גן עדן לגיהינום, לכודה בגורל נורא שהובילה את עצמה אליו. רק אזכור השם שלה הנו מספיק להפחיד אנשים מסביב לעולם במשך דורות. כשהייתה בחיים, היא הטביעה את ילדיה בפרץ קנאה, ולאחר מכן השליכה את עצמה לתוך הנהר הגועש בעקבותיהם כשהיא מתייפחת. כעט דמעותיה הן נצחיות. הן קטלניות, ואלו השומעים את זעקת המוות שלה בלילה נידונים לסבל תמידי. לה יורונה אורבת בצללים ונטפלת לילדים, נואשת להחליף אותם בשלה. לאורך המאות שחלפו, תאוותה הלכה וגדלה… והשיטות בהן היא משתמשת נעשות מפחידות יותר. עובדת סוציאלית אחת, שמתעלמת מאזהרותיה של אם החשודה בסיכון ילדיה, נזרקת עם ילדיה הקטנים למימד על-טבעי מפחיד. התקווה היחידה שלהם לשרוד את זעמה הקטלני של לה יורונה עשוי להיות כומר פיקח יחד עם השיטות המיסטיות בהן הוא משתמש כדי לשמור על הרוע הרחק ושמור, בנקודות בהן הפחד והאמונה נפגשים.

 

עוד על ההפקה:

 

הסרט הופק על ידי ג'יימס וואן (סדרת הסרטים "לזמן את הרוע"), גארי דאוברמן ("זה" וסדרת סרטי "אנאבל") ואמילי גלאדסטון. מייקל קאבס, שזכה בפרס הסרט הקצר הטוב ביותר בפסטיבל שריקפאסט לסרטי אימה, על סרטו "The Maiden" – הוא בתפקיד הבמאי, בפעם הראשונה בסרט באורך מלא. בסרט מככבים: לינדה קרדליני ("הנוקמים: עידן אולטרון"), ריימונד קרוז (מסדרת הטלוויזיה "מפענחת: פשעים חמורים"), ופטרישיה ואלסקאז (מסדרת הטלוויזיה "ישנן בנות", וסדרת הסרטים "המומיה"). צוות השחקנים כולל גם את מאריסול רמירז (מסדרת הטלוויזיה "NCIS: לוס אנג'לס"), שון פטריק תומאס (מסדרת הסרטים "המספרה"), ג'ייני-ליין קינצ'ן ("חי פעמיים") והשחקן החדש רומן כריסטו.

ריצ'רד ברנר, דייב ניוסטאטר, וולטר האמדה, מישל מוריסי ומייקל קליר הם המפיקים בפועל. התסריט נכתב על ידי מיקי דוטרי וטוביאס יאקוניס. הצוות האומנותי של קאבס כולל את הצלם מייקל בורגס, מעצבת ההפקה מלאני ג'ונס, העורך פיטר גווזדאס, ומעצבת התלבושות מייגן ספאץ. המוסיקה הולחנה על ידי ג'וזף בישארה (מסדרת סרטי "אנאבל" ו"לזמן את הרוע").

ניו ליין סינמה מציגים, הפקה של אטומיק מונסטר/אמילי גלאדסטון, "מקוללת". הסרט יופץ בישראל על ידי טוליפ אנטרטיינמנט.

http://www.thecurseoflallorona.net/

 

 

 

 

diver

טריילר

בעת שימוש יש לתת קרדיט באדיבות Tulip Entertainment

קליפים

בעת שימוש יש לתת קרדיט באדיבות Tulip Entertainment