אנחנו | US

US

תיק עיתונות לתקשורת

החל מה-21 במרץ בבתי הקולנוע

diver

נטלי גטניו – Tulip Entertainment יחסי ציבור

natalie@tulip-ent.com  054-4666364

diver

תיק עיתונות

 

 

 

 

"אנחנו" \ Us

 

בבתי הקולנוע החל מה-21/03/19

בהפצת Tulip Entertainment

ז'אנר: מותחן

במאי: ג'ורדן פיל (תברח)

שחקנים: אליזבת' מוס (סיפורה של שפחה), לופיטה ניונגו (הפנתר השחור), ווינסטון דוק (הפנתר השחור)

 

אדלייד (ניונגו), רדופת טראומות לא פתורות ומסובכות להסבר, ובשילוב תערובת של צירופי-מקרים מוזרים, מרגישה שהפרנויה שלה מתעצמת לרמה קריטית כשהיא מתחילה להיות בטוחה שמשהו רע עומד לקרות למשפחה שלה. אחרי שבילו יום מתוח בחוף הים עם חבריהם, משפחת טיילור (זוכת האמי אליזבת' מוס, טים האלדקר, קלי שלדון, נואל שלדון), אדלייד ומשפחתה חוזרים לבית הנופש שלהם. כשיורדת החשיכה, משפחת וילסון מגלה ארבע צלליות מחזיקות ידיים עומדות יחדיו בחניה. "אנחנו" מעמידה משפחה אמריקאית חביבה כנגד יריב מחריד ומוזר: כפילים של עצמם.

 

על השחקנים

 

לופיטה ניונגו (אדלייד וילסון/רד) עשתה את הופעת הבכורה שלה בסרט באורך מלא בסרטו זוכה האוסקר של סטיב מקווין "12 שנים של עבדות", לצד צ'יוטל אג'יופור, מייקל פאסבנדר ובראד פיט. על תפקידה כפטסי, זכתה ניונגו באוסקר בקטגוריית שחקנית המשנה הטובה ביותר, בנוסף לשבחים ופרסים רבים אחרים הכוללים את פרס גילדת שחקני המסך, פרס בחירת המבקרים, פרס האינדיפנדט ספיריט, פרס ההתאחדות הלאומית למען קידום אנשים צבעוניים, ופרס ניו הוליווד של פרסי הקולנוע של הוליווד בשנת 2013.

אליזבת מוס (קיטי טיילר) נמצאת כרגע בעיצומה של הפקת העונה השלישית של הסדרה זוכת האמי מאולפני הולו "סיפורה של שפחה" – המבוססת על הרומן הנמכר של מרגרט אטווד הנושא את אותו השם – בה היא גם מתפקדת כמפיקה בפועל. בין התארים והשבחים שקיבלה על הופעה בסדרה היו פרס האמי וגלובוס הזהב בקטגוריית השחקנית הטובה ביותר בסדרת דרמה.

וינסטון דיוק (גייב וילסון/אברהם) עשה את הופעת הבכורה שלו בסרט באורך מלא ב"פנתר השחור", הסרט המרוויח ביותר של שנת 2018, והסרט השלישי המרוויח ביותר בהיסטוריה בארה"ב. דיוק שיחק את הדמות האהודה על הקהל, אומבאקו, מנהיג שבט הג'אבארי ולבסוף בעל ברית חשוב למלך טאצ'אלה. בהמשך אותה שנה, דיוק שחזר את תפקידו כאומבאקו בסרט "הנוקמים: מלחמת האינסוף". פרויקטים אחרים בהשתתפותו כוללים את דרמת הפשע של נטפליקס "וונדרלנד", בה הוא משחק לצידו של המועמד לאוסקר מארק וולברג, ובמותחן האקשן של אולפני פראמונט "הרואין".

diver

טריילר

בעת שימוש יש לתת קרדיט באדיבות Tulip Entertainment

קליפים

בעת שימוש יש לתת קרדיט באדיבות Tulip Entertainment