תיק עיתונות לתקשורת

החל מה-6 ביוני בבתי הקולנוע

diver

נטלי גטניו – Tulip Entertainment יחסי ציבור

natalie@tulip-ent.com  054-7876792

diver

תיק עיתונות

 

 

 

"מסיבה סוף" \ MA

 

בבתי הקולנוע החל מה-06/06/19

 

בהפצת Tulip Entertainment

ז'אנר: מותחן

במאי: טייט טיילור

שחקנים: אוקטביה ספנסר, ג'ולייט לואיס, דיאנה סילברס, לוק אוונס, מקליי מילר, מיסי פייל, קורי פוגלמניס, ג'אני פאולו, דנטה בראון

 

מהמפיקים של "תברח", "האלווין" וסדרת סרטי "הטיהור"

 

כולם מוזמנים לביתה של מא, אבל שיהיה בהצלחה בלחזור הביתה בבטחה.

זוכת האוסקר אוקטביה ספנסר מככבת בתור סו אלן, מתבודדת שמסתגרת בביתה השקט בעירייה באוהיו. יום אחד, מאגי, בת-עשרה חדשה בעיר (דיאנה סילברס, "מיסטר גלאס"), מבקשת מסו אלן לקנות לה ולחבריה אלכוהול, וסו אלן מזהה הזדמנות לעשות חברים חדשים שאינם חשדניים, אפילו אם הם צעירים.

היא מציעה לבני-העשרה הזדמנות להימנע מלנהוג ולשתות כאשר היא מציעה להם לבלות במרתף בביתה. אבל יש כמה חוקים לבית: אחד מהצעירים חייב להישאר פיכח. אסור לקלל. אסור לעולם לעלות במדרגות למעלה, וכולם חייבים לקרוא לה "מא".

כשהכנסת האורחים של מא מתחילה להפוך לאובססיביות, מה שהתחיל כחלום של בני-נעורים מהר מאוד מתגלה כסיוט מלא אימה, והמרתף של מא משתנה מהמקום הכי טוב בעיר, למקום הכי נורא ביקום.

ב"מסיבה סוף" מככבת גם ג'ולייט לואיס ("אוגוסט: מחוז אוסייג'") בתור אמה של מאגי, לוק אוונס ("היפה והחיה") בתור אחד האבות בעיר, מיסי פיל ("נעלמת") בתור חברה שלו, ומקליי מילר (מסדרת הטלוויזיה "חשיפה לדרום"), קורי פוגלמניס (מסדרת הטלוויזיה "העולם של ריילי"), ג'אני פאולו (מסדרת הטלוויזיה "Power"), ודנטה בראון (מסדרת הטלוויזיה "נשק קטלני") בתור החברים של מאגי.

מבית היוצר של טייט טיילור, הבמאי המהולל של "העזרה" ו"קומו על הרגליים", ומפיק שוברי-הקופות ג'ייסון בלום ("תברח", "מז"ל טוב" ו-"מת או חובה"), ), מגיע מותחן המוגש על ידי הופעה נועזת ובלתי צפויה של ספנסר, אחת השחקניות העוצמתיות ביותר בדורה.

"מסיבה סוף" נכתב על ידי סקוטי לאנדס ("עובדים מצטיינים" של קומדי סנטרל), הופק על ידי בלום עבור אולפני בלומהאוס הפקות בבעלותו, על ידי טיילור ועל ידי ג'ון נוריס (אשר הפיק בפועל את "קומו על הרגליים"), והופק בפועל על ידי ספנסר, קופר סמואלסון, ג'נט וולטורנו רובין פישילה.

diver

טריילר

בעת שימוש יש לתת קרדיט באדיבות Tulip Entertainment

קליפים

בעת שימוש יש לתת קרדיט באדיבות Tulip Entertainment