תסריט ובימוי : יוסף אל דרור

תיק עיתונות לתקשורת

החל מה – 2 במאי בבתי הקולנוע

diver

נטלי גטניו – Tulip Entertainment יחסי ציבור

natalie@tulip-ent.com 054-7876792

תיק עיתונות

"בלי דם" \ No Blood

בבתי הקולנוע החל מה-02/05/19

בהפצת Tulip Entertainment

 

 

ז'אנר: מותחן

במאי: יוסף אל דרור

מוסיקה מקורית: אסף אמדורסקי

צלם: שי גולדמן (מילים נרדפות, ביקור התזמורת, הגננת) 

אורך הסרט: 95 דקות

 

שחקנים: דני איסרליש, אודי רוטשילד, דנה מיינרט, ששי סמוכה, נטע בר רפאל, דניאל ג׳יידלין ומירב אוסופסקי וירון ברובינסקי.

 

זוכר פרס סרט הביכורים בפסטיבל חיפה

 

 

מחזאי לשעבר המסתבך באופן מקרי לחלוטין בתעלומה מסתורית שדוחפת
אותו ואת מקורביו, מסיטואציה לסיטואציה משעשעת, מוזרה או מותחת…
כמאמר הקלישאה: לפעמים מה שחשוב זה הדרך, לא היעד. והדרך פתלתלה, מעניינת ומהנה ועוברת בין שכונה תל אביבית, תחנת משטרה, הכנסת וגבול לבנון. (
YNET)

 

מאני, מורה לכתיבה בן 35, נקלע בטעות למעקב אחרי אדם אחר ונתפס בעדשת מצלמה משטרתית. הוא נקרא לבירור, שככל הנראה מנקה אותו ממעורבות, אבל מערער אותו וגורם לו להטיל ספק בסביבתו הקרובה. ניסיונותיו להחזיר את הסדר על כנו, גורמים לו דווקא להתגלגל עמוק יותר פנימה והוא נסחף לחציית גבולות החברות, גבולות האהבה, גבולות המדינה, אולי גם גבולות הסביר. את המסלול יוצא הדופן של מאני מלווים מרחוק, או מקרוב  – שתי המפלצות הישראליות הגדולות: "בטחון המדינה" ו"הטלוויזיה".

 

יוסף אל-דרור

יוסף אל-דרור, תסריטאי ובמאי, מכותבי החמישייה הקאמרית והשער האחורי המיתולוגי של עיתון ״העיר״, כתב וביים מחזות עטורי שבחים כ״המובן מאליו״ ו״לופ״, (בהשתתפות: קרן מור, צחי גראד, גל זייד, מנשה נוי,  שירה גפן ועוד), ואת הדרמה  ״גרגר על הריס״ לקשת (בהשתתפות גל זייד, אלון אבוטבול, סיוון שביט וצחי גראד). תירגם קלאסיקות תאטרון רבות, ביניהן  ״מחכים לגודו״ ו״השחף״ להבימה, ״כולם היו בני״ לתאטרון הקאמרי, ״גזע״ מאת דיוויד מאמט לתאטרון חיפה, ו״לחנך את ריטה״ לתאטרון בית לסין.  עיבד את ספרי ״החייל האמיץ שווייק״ למחזה מצליח עבור הבימה ותאטרון חיפה. מארז של שלושה כרכים הכוללים את יצירתו בשנות ה90 – השער האחורי, החמישייה הקאמרית והמחזות,  ראה אור בהוצאת "ידיעות ספרים” .

 

לירן עצמור

מייסד ומנכ"ל עצמור הפקות אשר אחראי לשורה של סרטים דוקומנטריים מצליחים ועטורי פרסים ישראליים ובינלאומיים רבים (קינג ביבי, פרינסס שואו, שלטון החוק, יומני קירשנבאום ועוד ) ״בלי דם״ הוא  הסרט העלילתי הראשון אותו הוא מפיק.

 

דני איסרליש

שחקן, במאי ומפיק. איסרליש, היה חבר בהרכב ציפורלה, שיחק במספר תאטרונים ברחבי הארץ ובסרט הקולנוע הישראלי "פוקסטרוט״.  כיום בעל משרה בכירה בהייטק בניו יורק.

 

דנה מיינרט

שחקנית ראשית בתאטרון הקאמרי, הצגות ידועות: אנה פרנק, חולה אהבה בשיכון ג׳, יהודים רעים ועוד. סרטים: אפס ביחסי אנוש ועוד.

 

אודי רוטשילד

שחקן ראשי בתאטרון הקאמרי, תפקידים ראשיים בהצגות רבות ״הנסיכה האמריקאית״ ״אלקטרה״ ״יהודים רעים״ ״קרום״ ועוד.

 

ששי סמוכה

מורה מיתולוגי למשחק, עובד שנים רבות עם אסירים בבתי הכלא ועם קבוצות מוחלשות אחרות. ידוע בשל השתתפותו בין היתר ב"מתים לרגע", "הבורר", "זינזאנה" ועוד.

 

נטע בר רפאל

בוגרת תלמה ילין, שיחקה בתפקיד מרכזי בסדרת הטלוויזיה 30 שקל לשעה. היתה חברה באנסמבל תאטרון דימונה ובקבוצות תאטרון אחרות, הבימה ועוד.

 

ירון ברובינסקי

מנחה טלוויזיה ידוע, שחקן תאטרון באר שבע, שיחק, הפיק וכתב סרט ארוך בשם ״שניים בלילה״ שזכה להצלחה ופרסים בפסטיבלים בעולם.

 

דניאל ג׳יידלין

שיחקה בתפקיד ראשי בסרט האימה המצליח ״ג׳רוזלם״ֿ, של האחים פז, שיחקה בסדרת הטלוויזיה הבריטית הידועה “skins”, ביימה וצילמה קליפים להרכבים שונים, יוצרת וידאו ארט וסטילס. שיחקה בין השאר בסדרה ״ילדי ראש הממשלה״ של הוט.

 

מירב אוסופסקי

 שיחקה בסרטים קצרים רבים כמו: הצגה יומית, ים ארץ, לזכור ולא לשכוח. ובסרט הארוך ״18 קילומטר״

 

טריילר

בעת שימוש יש לתת קרדיט באדיבות Tulip Entertainment